سیستم پیشرفته فروش ما

طرح تجاری کاربردی چیست؟

طرح تجاری کاربردی، الگو و خط مشی دقیق و اختصاصی است که از نقطهء شروع فعالیت کسب و کار تا نقطهء نهاییِ موفقیت و سودآوری ایده آل را برای آن تعیین و ترسیم میکند. بطوری که با اجرای دقیق دستورالعمل های آن، تمام محصولات تولیدی یا وارداتی یا خدماتی آن به پول و سود تبدیل شود و بقاء و پیشرفت و توسعهء آن تضمین گردد.

طرح تجاری کاربردی، برنامهء ویژه ای است که ما به شما ارائه می کنیم! اما چگونه؟!

ابتدا تیم کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن، شرکت یا کارخانهء شما را به لحاظ نقاط ضعف، نقاط قوت، امکانات موجود، پتانسیل ها و عملکرد مدیریتی و نیروی انسانی بررسی می کنند، سپس بر اساس سن، جنسیت، ویژگی های شخصیتی، سلایق و باورها، سطح دانش و کیفیت استعدادها و پتانسیل های شما به عنوان مدیر یا صاحب شرکت یا کارخانه، و متناسب با نیازها، خواسته ها و اهداف و چشم اندازهای شما، برنامه ای اختصاصی و کاربردی ویژهء شخص شما ارائه می کنند.

کارکرد این برنامه و طرح تجاری، در دو مرحله تأثیرِ خود را اِعمال میکند:

۱- رفع و ریشه کن سازیِ مشکلات و موانع

۲- احیاء، رونق و توسعهء شرکت یا کارخانهء شما

راهکارهای ارائه شده در طرح اختصاصی شما، با تأثیرگذاری ۱۰۰% تحول آفرین همراه بوده و دستاوردهای باورنکردنی آن از سه تا پنج سال پس از اجرا نیز ماندگار خواهد بود. این طرح ها با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و شرایط روزِ بازار و بر اساس تازه ترین و کاربردی ترین یافته های اقتصادی، بازرگانی، روانشناسی و به ویژه علم و هنر بازاریابی و فروش موفق ترسیم و ارائه می شوند، و از این رو کاملاً به روز، واقع گرایانه و اجرایی هستند.

ما تیمی از بهترین متخصصان و کارشناسان را گرد هم آورده ایم تا مسیر را برای تحقق چشم اندازها و اهداف شما در کسب و کارتان هموار کنیم. طرح های ارائه شده توسط این تیم، هرگز با شکست مواجه نبوده و همواره با موفقیت خود، موجبات پیشرفت و توسعهء کسب و کارهای مختلف در صنایع گوناگون را فراهم آورده و تاکنون نیز بی رقیب بوده و هست.

نویسنده: محمد غفاری